Sticky Navigation (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Theme
oc: Tèma
