Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Theme
be: Тэма
