Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Theme
cs: Téma vzhledu
