Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Theme
fi: Teema

en: Selector
fi: Valitsin
