Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Theme
gl: Tema
