Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Action
id: Tindakan

en: Theme
id: Tema

en: Selector
id: Pemilih
