Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Theme
uk: Тема

en: Selector
uk: Вибір
