Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི
