Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Theme
fr: Thème

en: Selector
fr: Sélecteur
