Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Theme
it: Tema

en: Selector
it: Selettore
