Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Theme
jv: Tema
