Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Theme
ru: Тема

en: Selector
ru: Селектор
