Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Theme
tr: Tema

en: Selector
tr: Seçici
