Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Theme
et: Teema
