Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Theme
ja: テーマ

en: Selector
ja: セレクター
