Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Theme
lv: Tēma

en: Selector
lv: Selektors
