Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Theme
pt: Tema

en: Selector
pt: Seletor
