Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Theme
pt: Tema
