Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Theme
te: అలంకారం
