Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (29 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Bulgarian
ur: بلغاری

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Thai
ur: تھائی

en: Vietnamese
ur: ویتنامی
