Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Results
af: Resultate

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Vietnamese
af: Vietnamees
