Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Medium
be: Сярэдні

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Info
be: Інфармацыя

en: Results
be: Вынікі

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: About
be: Аб

en: Thai
be: Тайская

en: Vietnamese
be: В'етнамская

en: Link image to
be: Спасылка выявы на
