Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Medium
bs: Srednje

en: English
bs: Engleski

en: Results
bs: Rezultati
