Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (45 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Image ID
de: Bild-ID

en: Medium
de: Mittel

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Chinese
de: Chinesisch

en: Korean
de: Koreanisch

en: Results
de: Ergebnisse

en: Sizes
de: Größen

en: Bulgarian
de: Bulgarisch

en: Czech
de: Tschechisch

en: Danish
de: Dänisch

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Finnish
de: Finnisch

en: German
de: Deutsch

en: Greek
de: Griechisch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Indonesian
de: Indonesisch

en: Norwegian
de: Norwegisch

en: Polish
de: Polnisch

en: Portuguese
de: Portugiesisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Slovak
de: Slowakisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Turkish
de: Türkisch

en: About
de: Über

en: Search Form
de: Suchformular

en: Number of results
de: Anzahl der Ergebnisse

en: Thai
de: Thailändisch

en: Vietnamese
de: Vietnamesisch

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image Style
de: Bildstil

en: Provider URL
de: Anbieter-URL

en: , linked to content
de: ,  zu Inhalt verlinkt

en: , linked to provider
de: , zu Anbieter verlinkt

en: no image style
de: kein Bildstil
