Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Original
eu: Originala

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Info
eu: Informazioa

en: Results
eu: Emaitzak

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Thai
eu: Thaiera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera
