Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (41 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Chinese
fr: Chinois

en: Korean
fr: Coréen

en: Results
fr: Résultats

en: Sizes
fr: Tailles

en: Bulgarian
fr: Bulgare

en: Czech
fr: Tchèque

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Finnish
fr: Finlandais

en: German
fr: Allemand

en: Greek
fr: Grec

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Indonesian
fr: Indonésien

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Slovak
fr: Slovaque

en: Swedish
fr: Suédois

en: Turkish
fr: Turque

en: About
fr: À propos

en: Search Form
fr: Formulaire de recherche

en: Number of results
fr: Nombre de résultats

en: Thai
fr: Thaïlandais

en: Vietnamese
fr: Vietnamien

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image Style
fr: Style d'image

en: Provider URL
fr: URL du fournisseur

en: no image style
fr: aucun style d'image
