Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (41 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: - None -
ja: - なし -

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Image ID
ja: イメージ ID

en: Medium
ja: 中程度

en: Original
ja: オリジナル

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Results
ja: 結果

en: Sizes
ja: サイズ

en: Bulgarian
ja: ブルガリア語

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: German
ja: ドイツ語

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Indonesian
ja: インドネシア語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovak
ja: スロバキア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: About
ja: アバウト

en: Search Form
ja: 検索フォーム

en: Number of results
ja: 結果の数

en: Thai
ja: タイ語

en: Vietnamese
ja: ベトナム語

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image Style
ja: イメージスタイル
