Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Info
ka: ინფო

en: Results
ka: შედეგები

en: Sizes
ka: ზომები

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hungarian
ka: უნგრული
