Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Thai
kk: Тай

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
