Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Original
lt: Orginalas

en: English
lt: Anglų

en: Info
lt: Informacija

en: Results
lt: Rezultatai

en: About
lt: Apie

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
