Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Original
nl: Origineel

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Korean
nl: Koreaans

en: Results
nl: Resultaten

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: About
nl: Over

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Number of results
nl: Aantal resultaten

en: Thai
nl: Thais

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Provider URL
nl: Provider-URL

en: , linked to content
nl: , gekoppeld aan inhoud

en: , linked to provider
nl: , gekoppeld aan provider

en: no image style
nl: geen afbeeldingsstijl
