Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Image ID
ru: ID изображения

en: Medium
ru: Средний

en: Original
ru: Оригинал

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Info
ru: Инфо

en: Results
ru: Результаты

en: Sizes
ru: Размер

en: Bulgarian
ru: Болгарский

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Slovak
ru: Словацкий

en: Swedish
ru: Шведский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: About
ru: Информация

en: Search Form
ru: Форма поиска

en: Number of results
ru: Количество результатов

en: Thai
ru: Тайский

en: Vietnamese
ru: Вьетнамский

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Provider URL
ru: URL источника
