Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Info
te: సమాచారం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Bulgarian
te: బల్గేరియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: About
te: గురించి

en: Thai
te: థాయి

en: Vietnamese
te: వియెత్నామీస్
