Storage Entities (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Score
be: Адзнака

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Title field label
be: Цэтлік загалоўка поля

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Display type
be: Тып паказу

en: Updated year + month
be: Абноўлены год + месяц

en: Updated year
be: Абноўлены год

en: Updated month
be: Абноўлены месяц

en: Updated day
be: Абноўлены дзень

en: Updated week
be: Абноўлены тыдзень

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Published status or admin user
be: Апублікованы статус ці адміністратар

en: Promoted to front page status
be: Статус прасоўвання на першую старонку
