Storage Entities (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (84 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Search Keywords
gl: Procurar Palabras Clave

en: Created
gl: Creado

en: Exclude
gl: Excluír

en: Score
gl: Puntuación

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Title field label
gl: Etiqueta do campo de título

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: author
gl: autor

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Do not display items with no value in summary
gl: Non amosar elementos sen valor no sumario

en: Glossary mode
gl: Modo glosario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: Case in path
gl: Maiúsculas/Minúsculas na ruta

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: Created year
gl: Ano de creación

en: Created month
gl: Mes creado

en: Created day
gl: Día creado

en: Created week
gl: Semana creada

en: Updated year + month
gl: Ano + mes de modificación

en: Updated year
gl: Ano de modificación

en: Updated month
gl: Mes de modificación

en: Updated day
gl: Día de modificación

en: Updated week
gl: Semana de modificación

en: Provide a simple link to revert to the revision.
gl: Proporciona un enlace directo para volver á revisión.

en: Filter by access.
gl: Filtrar por acceso

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: revision user
gl: usuario revisor

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")

en: Content access
gl: Acceso ao contido

en: User has a revision
gl: O usuario ten unha revisión

en: Save and manage fields
gl: Gardar e xestionar campos

en: Published status or admin user
gl: Estado publicado ou usuario administrador
