Storage Entities (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (115 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Search Keywords
hu: Keresési kulcszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Score
hu: Eredmény

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Title field label
hu: Cím mező felirata

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Case
hu: Ügy

en: Expose
hu: Felfed

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: author
hu: szerző

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content options
hu: Tartalombeállítások

en: Storage
hu: Tárolás

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Values
hu: Értékek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Do not display items with no value in summary
hu: Az összefoglalóban ne jelenjenek meg az értékkel nem rendelkező elemek

en: Glossary mode
hu: Összegző mód

en: Character limit
hu: Karakterszám korlátja

en: Case in path
hu: Betűk az útvonalban

en: Transform spaces to dashes in URL
hu: Szóközök kötőjelekké alakítása a webcímben

en: Created year + month
hu: Létrehozás éve és hónapja

en: Created year
hu: Létrehozás éve

en: Created month
hu: Létrehozás hónapja

en: Created day
hu: Létrehozás napja

en: Created week
hu: Létrehozás hete

en: Updated year + month
hu: Frissítési év + hónap

en: Updated year
hu: Frissítési év

en: Updated month
hu: Frissítési hónap

en: Updated day
hu: Frissítési nap

en: Updated week
hu: Frissítési hét

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hu: Egy egyszerű hivatkozást biztosít a változat visszaállításához.

en: Filter by access.
hu: Szűrés hozzáférés szerint.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
hu: A keresési elem pontszáma. Nem lesz felhasználva, ha a keresési szűrő nincs jelen.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Allow multiple values
hu: Több érték engedélyezése

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: revision user
hu: változatot készítő felhasználó

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Use absolute link (begins with "http://")
hu: Abszolút hivakozás használata (kezdete „http://”)

en: Asc
hu: Növ

en: Content access
hu: Tartalom elérés

en: Sticky status
hu: Ragadós állapot

en: Master
hu: Mester

en: User has a revision
hu: A felhasználónak van változata

en: Allow multiple filter values to work together
hu: Lehetővé teszi több szűrő együttműködését

en: Date in the form of CCYYMMDD.
hu: A dátum ÉÉÉÉHHNN formátumban.

en: Date in the form of YYYYMM.
hu: A dátum ÉÉÉÉHH formátumban.

en: Date in the form of YYYY.
hu: A dátum ÉÉÉÉ formátumban.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
hu: A dátum HH formátumban (01–12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
hu: A dátum NN formátumban (01–31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
hu: A dátum WW formátumban (01–53).

en: Reduce
hu: Csökkent

en: Provide a simple link to the revision.
hu: Egy egyszerű hivatkozást biztosít a változathoz.

en: Save and manage fields
hu: Mentés és mezők kezelése

en: Published status or admin user
hu: Vagy közzétett állapotú, vagy pedig adminisztrátor felhasználó

en: Promoted to front page status
hu: Címlapra helyezés állapota

en: Link to revision
hu: Hivatkozás a változat megtekintéséhez

en: Link to revert revision
hu: Hivatkozás a változat visszaállításához

en: Link to delete revision
hu: Hivatkozás a változat törléséhez

en: The keywords to search for.
hu: A keresendő kulcsszavak.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: The user who created the revision.
hu: A változatot létrehozó felhasználó.
