Storage Entities (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: author
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Content options
ka: კონტენტის პარამეტრები

en: - All -
ka: - ყველა -
