Storage Entities (1.0.0) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
