Storage Entities (1.0.0) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
