Storage Entities (1.0.1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Title field label
hy: Վերնագրի դաշտը պիտակը:

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: author
hy: հեղինակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
