Storage Entities (1.0.2) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Search Keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: author
ps: ليكوال

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه

en: Updated year
ps: کال اوسمهالیزول

en: Updated month
ps: مياشت اوسمهالیزول

en: Updated day
ps: ورځ اوسمهالیزول

en: Updated week
ps: اونی اوسمهالیزول

en: - All -
ps: - ټول -
