Storage Entities (1.0.2) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: Updated week
ug: يېڭىلانغان ھەپتە

en: - All -
ug: ھەممىسى
