Storage Entities (1.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (78 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Search Keywords
el: Αναζήτηση Λέξεις κλειδιών

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Title field label
el: Ετικέτα του πεδίου τίτλου

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Case
el: Πεζά/κεφαλαία

en: Operator
el: Τελεστής

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: author
el: συγγραφέας

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Created year + month
el: Δημιουργήθηκε έτος + μήνα

en: Created year
el: Δημιουργήθηκε το έτος

en: Created month
el: Δημιουργήθηκε το μήνα

en: Updated month
el: Μήνας ανανέωσης

en: Updated day
el: Ημέρα ανανέωσης

en: Updated week
el: Εβδομάδα ανανέωσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Asc
el: Αύξ

en: User has a revision
el: Ο χρήστης έχει μία αναθεώρηση

en: Date in the form of CCYYMMDD.
el: Ημερομηνία στη μορφή CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
el: Ημερομηνία στη μορφή ΜΜ (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
el: Ημερομηνία στη μορφή DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
el: Ημερομηνία στη μορφή WW (01 - 53).

en: Save and manage fields
el: Αποθήκευση και συνέχεια στη διαχείριση πεδίων

en: Promoted to front page status
el: Κατάσταση προβιβασμού στην αρχική σελίδα
