Storage Entities (1.1.0-beta1) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Title field label
or: ଶୀର୍ଷକ କ୍ଷେତ୍ର ଚିହ୍ନକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
