Storage Entities (1.1.0-beta1) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
