Storage Entities (1.1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (111 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Search Keywords
ca: Paraules clau de cerca

en: Created
ca: Creat

en: Exclude
ca: Exclou

en: Score
ca: Puntuació

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Title field label
ca: Etiqueta del camp títol

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Case
ca: Cas

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: author
ca: autor

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content options
ca: Opcions del contingut

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Do not display items with no value in summary
ca: No mostris elements sense valor al resum

en: Glossary mode
ca: Mode glossari

en: Character limit
ca: Límit de caràcters

en: Case in path
ca: Majúscules/minúscules al camí

en: Transform spaces to dashes in URL
ca: Transforma els espais a guions a la URL

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: Created year
ca: Any de creació

en: Created month
ca: Mes de creació

en: Created day
ca: Dia de creació

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Updated year + month
ca: Any + mes d'actualització

en: Updated year
ca: Any d'actualització

en: Updated month
ca: Mes d'actualització

en: Updated day
ca: Dia d'actualització

en: Updated week
ca: Setmana d'actualització

en: Provide a simple link to revert to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple per a tornar a una revisió anterior.

en: Filter by access.
ca: Filtrar per accés.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
ca: La puntuació de l'element de cerca. Aquest no s'utilitzarà si el filtre de cerca no està present.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Use absolute link (begins with "http://")
ca: Utilitza un enllaç absolut (comença per "http://")

en: Content access
ca: Accés contingut

en: Sticky status
ca: Estat fixat

en: Master
ca: Mestre

en: User has a revision
ca: L'usuari ha fet una revisió

en: Allow multiple filter values to work together
ca: Permet a múltiples valors de filtres funcionar conjuntament

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: Reduce
ca: Redueix

en: Provide a simple link to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple a la revisió.

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps

en: Published status or admin user
ca: Estat de publicació o usuari administrador

en: Promoted to front page status
ca: Estat de promogut a la portada

en: Link to revision
ca: Enllaç a la revisió

en: Link to revert revision
ca: Enllaç per revertir la revisió

en: Link to delete revision
ca: Enllaç per a suprimir la revisió

en: The keywords to search for.
ca: Les paraules clau a cercar.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
