Storage Entities (1.1.0-beta2) - en to et translation catalogue (110 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Search Keywords
et: Otsingu märksõnad

en: Created
et: Loodud

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Title field label
et: Pealkirja välja silt

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Case
et: Tõst

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: author
et: autor

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Content options
et: Sisu valikud

en: Storage
et: Ladu

en: Language code
et: Keele kood

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Glossary mode
et: Sõnastiku režiim

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: Transform spaces to dashes in URL
et: Muuda URL-is tühikud kriipsudeks

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Provide a simple link to revert to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsiooni ennistamiseks.

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: Asc
et: Kasvav

en: Content access
et: Juurdepääs sisule

en: Master
et: Peamine

en: User has a revision
et: Kasutajal on versioon

en: Allow multiple filter values to work together
et: Luba mitmel filtri väärtusel koos toimida

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: Reduce
et: Vähenda

en: Provide a simple link to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsoonile.

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: Link to revision
et: Link versioonile

en: Link to revert revision
et: Link redaktsiooni ennistamiseks

en: Link to delete revision
et: Link redaktsiooni kustutamiseks

en: The keywords to search for.
et: Märksõnad, mida otsida.

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
