Storage Entities (1.1.0-beta2) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
