Storage Entities (1.1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (75 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Created
lt: Sukurta

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Case
lt: Užduotis

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: author
lt: autorius

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Storage
lt: Saugykla

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius

en: Published status or admin user
lt: Paskelbta statusas arba admin narys

en: @date by @username
lt: @username - @date
