Storage Entities (1.1.0) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
